Czerniak złośliwy skóry zdjęcia
Newsy iPod Touch – Recenzje, Poradniki

Temat: wielki guz w brzuszku, prosze o pomoc
" />
">Rak (nowotwór złośliwy) NIE rośnie w takim tempie. Za tego co wiem, nie może być to czerniak - miałam podobny przypadek diagnozy z Missi - ten typ raka występuje b. rzadko i to przy długotrwałej i nadmiernej ekspozycji na słońce.
Do czego przyklejony jest guz, że jest nieoperacyjny? Powiększenie węzłów chłonnych wskazuje na stan zapalny - tym guzem może być ropniem - Albert miał taki ropień na szyi (lity guz), potrzebna była biopsja (nota bene dzięki temu zrobiła się przetoka).Antybiotyk i steryd powinny zadziałać w ciągu 3-4 dni. Usg jest KONIECZNE.
Rankę możesz smarować maścią Tribiotic (do kupienia w saszetkach). Nie poddawaj się, na moich obu ogonach lekarze kładli krzyżyk, a potem okazywało się, że diagnozy są błędne.

Dobrze by było, gdybyś zamieściła zdjęcia guza.


Okey dzisiaj to zrobie! guz jest w okolicach narzadów rodnych (jest po sterylce),"wypełnia prawie cała jame miednicy" Miała robiona punkcje brzuszka w zeszły czwartek, strzykawka była pusta:( Dzisiaj histopatologia....cytuje: "Guz jest zbyt duzy i nie bedzie z czego sie zagoic, za mało skory" Marwti mnie bo od wczoraj (cały dzionek) fretka straciła apetyt,je ale w małych ilosciach i musze ja bardzo zachecac! Z rentgena wyszło delikatne zwezenie jelita. Robi małe kupki i widze ze ma problemy z wyproznianiem, podaje je duzo oliwy tak zalecił wet. Nie ma stanu zapalnego, morfologia jest wporzadku! co moge jeszcze napisac......?
Źródło: fretki.org.pl/forum_new/viewtopic.php?t=681

© Newsy iPod Touch – Recenzje, Poradniki design by e-nordstrom